Hopp til innhold
Carby

Renault vs Subaru i Vefsn 2017

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Renault

144

biler i Vefsn 2017

1,9 % andel

Renault i Vefsn →

Subaru

159

biler i Vefsn 2017

2,1 % andel

Subaru i Vefsn →

Differanse i 2017

15 biler

Subaru hadde flest

Historisk utvikling – Renault og Subaru i Vefsn

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Renault Subaru Differanse
2025 93 107 −14
2024 93 116 −23
2023 107 125 −18
2022 118 137 −19
2021 134 146 −12
2020 153 152 +1
2019 151 155 −4
2018 154 153 +1
2017 144 159 −15
2016 124 162 −38
2015 125 155 −30
2014 125 154 −29
2013 133 159 −26
2012 152 158 −6
2011 168 152 +16
2010 169 141 +28
2009 185 133 +52
2008 193 128 +65

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Vefsn i 2017 – Renault eller Subaru?

Subaru hadde flest med 159 biler i Vefsn i 2017, mot 144 for Renault. Differansen er 15 biler.

Hva er markedsandelen til Renault og Subaru i Vefsn i 2017?

Renault hadde en andel på 1,9 % og Subaru hadde 2,1 % av bilparken i Vefsn i 2017.

Hva er differansen mellom Renault og Subaru i Vefsn i 2017?

Differansen er 15 biler. Renault hadde 144 og Subaru hadde 159 biler i Vefsn i 2017.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.