Renault vs Subaru i Vefsn 2011
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2011
16 biler
Renault hadde flest
Historisk utvikling – Renault og Subaru i Vefsn
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Renault | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 93 | 107 | −14 |
| 2024 | 93 | 116 | −23 |
| 2023 | 107 | 125 | −18 |
| 2022 | 118 | 137 | −19 |
| 2021 | 134 | 146 | −12 |
| 2020 | 153 | 152 | +1 |
| 2019 | 151 | 155 | −4 |
| 2018 | 154 | 153 | +1 |
| 2017 | 144 | 159 | −15 |
| 2016 | 124 | 162 | −38 |
| 2015 | 125 | 155 | −30 |
| 2014 | 125 | 154 | −29 |
| 2013 | 133 | 159 | −26 |
| 2012 | 152 | 158 | −6 |
| 2011 | 168 | 152 | +16 |
| 2010 | 169 | 141 | +28 |
| 2009 | 185 | 133 | +52 |
| 2008 | 193 | 128 | +65 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Vefsn i 2011 – Renault eller Subaru?
Renault hadde flest med 168 biler i Vefsn i 2011, mot 152 for Subaru. Differansen er 16 biler.
Hva er markedsandelen til Renault og Subaru i Vefsn i 2011?
Renault hadde en andel på 2,5 % og Subaru hadde 2,2 % av bilparken i Vefsn i 2011.
Hva er differansen mellom Renault og Subaru i Vefsn i 2011?
Differansen er 16 biler. Renault hadde 168 og Subaru hadde 152 biler i Vefsn i 2011.