Citroen vs Ford i Sula 2015
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2015
185 biler
Ford hadde flest
Historisk utvikling – Citroen og Ford i Sula
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Citroen | Ford | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 79 | 280 | −201 |
| 2024 | 83 | 273 | −190 |
| 2023 | 91 | 277 | −186 |
| 2022 | 96 | 282 | −186 |
| 2021 | 97 | 277 | −180 |
| 2020 | 99 | 249 | −150 |
| 2019 | 104 | 263 | −159 |
| 2018 | 98 | 258 | −160 |
| 2017 | 99 | 273 | −174 |
| 2016 | 93 | 267 | −174 |
| 2015 | 89 | 274 | −185 |
| 2014 | 99 | 268 | −169 |
| 2013 | 87 | 259 | −172 |
| 2012 | 79 | 260 | −181 |
| 2011 | 83 | 259 | −176 |
| 2010 | 88 | 265 | −177 |
| 2009 | 85 | 262 | −177 |
| 2008 | 74 | 258 | −184 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sula i 2015 – Citroen eller Ford?
Ford hadde flest med 274 biler i Sula i 2015, mot 89 for Citroen. Differansen er 185 biler.
Hva er markedsandelen til Citroen og Ford i Sula i 2015?
Citroen hadde en andel på 2,0 % og Ford hadde 6,2 % av bilparken i Sula i 2015.
Hva er differansen mellom Citroen og Ford i Sula i 2015?
Differansen er 185 biler. Citroen hadde 89 og Ford hadde 274 biler i Sula i 2015.