Mazda vs Suzuki i Ørsta 2023
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2023
151 biler
Suzuki hadde flest
Historisk utvikling – Mazda og Suzuki i Ørsta
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Mazda | Suzuki | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 122 | 270 | −148 |
| 2024 | 108 | 254 | −146 |
| 2023 | 106 | 257 | −151 |
| 2022 | 109 | 271 | −162 |
| 2021 | 112 | 256 | −144 |
| 2020 | 114 | 251 | −137 |
| 2019 | 119 | 238 | −119 |
| 2018 | 114 | 237 | −123 |
| 2017 | 121 | 229 | −108 |
| 2016 | 121 | 222 | −101 |
| 2015 | 113 | 223 | −110 |
| 2014 | 100 | 210 | −110 |
| 2013 | 104 | 214 | −110 |
| 2012 | 101 | 208 | −107 |
| 2011 | 116 | 197 | −81 |
| 2010 | 111 | 186 | −75 |
| 2009 | 103 | 166 | −63 |
| 2008 | 119 | 160 | −41 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2023 – Mazda eller Suzuki?
Suzuki hadde flest med 257 biler i Ørsta i 2023, mot 106 for Mazda. Differansen er 151 biler.
Hva er markedsandelen til Mazda og Suzuki i Ørsta i 2023?
Mazda hadde en andel på 1,6 % og Suzuki hadde 3,8 % av bilparken i Ørsta i 2023.
Hva er differansen mellom Mazda og Suzuki i Ørsta i 2023?
Differansen er 151 biler. Mazda hadde 106 og Suzuki hadde 257 biler i Ørsta i 2023.