Hopp til innhold
Carby

Capron vs Mazda i Ørsta 2024

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

CA

Capron

12

biler i Ørsta 2024

0,2 % andel

Capron i Ørsta →

Mazda

108

biler i Ørsta 2024

1,6 % andel

Mazda i Ørsta →

Differanse i 2024

96 biler

Mazda hadde flest

Historisk utvikling – Capron og Mazda i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Capron Mazda Differanse
2025 10 122 −112
2024 12 108 −96
2023 11 106 −95
2022 7 109 −102
2021 8 112 −104
2020 7 114 −107
2019 6 119 −113
2018 5 114 −109
2017 6 121 −115
2016 6 121 −115
2015 8 113 −105
2014 100
2013 104
2012 101
2011 116
2010 111
2009 103
2008 119

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2024 – Capron eller Mazda?

Mazda hadde flest med 108 biler i Ørsta i 2024, mot 12 for Capron. Differansen er 96 biler.

Hva er markedsandelen til Capron og Mazda i Ørsta i 2024?

Capron hadde en andel på 0,2 % og Mazda hadde 1,6 % av bilparken i Ørsta i 2024.

Hva er differansen mellom Capron og Mazda i Ørsta i 2024?

Differansen er 96 biler. Capron hadde 12 og Mazda hadde 108 biler i Ørsta i 2024.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.