Capron vs Mazda i Ørsta 2022
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2022
102 biler
Mazda hadde flest
Historisk utvikling – Capron og Mazda i Ørsta
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Capron | Mazda | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 122 | −112 |
| 2024 | 12 | 108 | −96 |
| 2023 | 11 | 106 | −95 |
| 2022 | 7 | 109 | −102 |
| 2021 | 8 | 112 | −104 |
| 2020 | 7 | 114 | −107 |
| 2019 | 6 | 119 | −113 |
| 2018 | 5 | 114 | −109 |
| 2017 | 6 | 121 | −115 |
| 2016 | 6 | 121 | −115 |
| 2015 | 8 | 113 | −105 |
| 2014 | – | 100 | – |
| 2013 | – | 104 | – |
| 2012 | – | 101 | – |
| 2011 | – | 116 | – |
| 2010 | – | 111 | – |
| 2009 | – | 103 | – |
| 2008 | – | 119 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2022 – Capron eller Mazda?
Mazda hadde flest med 109 biler i Ørsta i 2022, mot 7 for Capron. Differansen er 102 biler.
Hva er markedsandelen til Capron og Mazda i Ørsta i 2022?
Capron hadde en andel på 0,1 % og Mazda hadde 1,6 % av bilparken i Ørsta i 2022.
Hva er differansen mellom Capron og Mazda i Ørsta i 2022?
Differansen er 102 biler. Capron hadde 7 og Mazda hadde 109 biler i Ørsta i 2022.