Hopp til innhold
Carby

Bmw vs Suzuki i Ørsta 2024

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Bmw

482

biler i Ørsta 2024

7,1 % andel

Bmw i Ørsta →

Suzuki

254

biler i Ørsta 2024

3,7 % andel

Suzuki i Ørsta →

Differanse i 2024

228 biler

Bmw hadde flest

Historisk utvikling – Bmw og Suzuki i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Bmw Suzuki Differanse
2025 494 270 +224
2024 482 254 +228
2023 481 257 +224
2022 481 271 +210
2021 461 256 +205
2020 456 251 +205
2019 452 238 +214
2018 441 237 +204
2017 427 229 +198
2016 426 222 +204
2015 430 223 +207
2014 399 210 +189
2013 366 214 +152
2012 362 208 +154
2011 362 197 +165
2010 311 186 +125
2009 297 166 +131
2008 277 160 +117

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2024 – Bmw eller Suzuki?

Bmw hadde flest med 482 biler i Ørsta i 2024, mot 254 for Suzuki. Differansen er 228 biler.

Hva er markedsandelen til Bmw og Suzuki i Ørsta i 2024?

Bmw hadde en andel på 7,1 % og Suzuki hadde 3,7 % av bilparken i Ørsta i 2024.

Hva er differansen mellom Bmw og Suzuki i Ørsta i 2024?

Differansen er 228 biler. Bmw hadde 482 og Suzuki hadde 254 biler i Ørsta i 2024.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.