Bmw vs Suzuki i Ørsta 2020
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2020
205 biler
Bmw hadde flest
Historisk utvikling – Bmw og Suzuki i Ørsta
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Bmw | Suzuki | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 494 | 270 | +224 |
| 2024 | 482 | 254 | +228 |
| 2023 | 481 | 257 | +224 |
| 2022 | 481 | 271 | +210 |
| 2021 | 461 | 256 | +205 |
| 2020 | 456 | 251 | +205 |
| 2019 | 452 | 238 | +214 |
| 2018 | 441 | 237 | +204 |
| 2017 | 427 | 229 | +198 |
| 2016 | 426 | 222 | +204 |
| 2015 | 430 | 223 | +207 |
| 2014 | 399 | 210 | +189 |
| 2013 | 366 | 214 | +152 |
| 2012 | 362 | 208 | +154 |
| 2011 | 362 | 197 | +165 |
| 2010 | 311 | 186 | +125 |
| 2009 | 297 | 166 | +131 |
| 2008 | 277 | 160 | +117 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2020 – Bmw eller Suzuki?
Bmw hadde flest med 456 biler i Ørsta i 2020, mot 251 for Suzuki. Differansen er 205 biler.
Hva er markedsandelen til Bmw og Suzuki i Ørsta i 2020?
Bmw hadde en andel på 7,0 % og Suzuki hadde 3,9 % av bilparken i Ørsta i 2020.
Hva er differansen mellom Bmw og Suzuki i Ørsta i 2020?
Differansen er 205 biler. Bmw hadde 456 og Suzuki hadde 251 biler i Ørsta i 2020.