Audi vs Subaru i Ørsta 2025
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2025
279 biler
Audi hadde flest
Historisk utvikling – Audi og Subaru i Ørsta
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Audi | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 370 | 91 | +279 |
| 2024 | 367 | 96 | +271 |
| 2023 | 370 | 96 | +274 |
| 2022 | 383 | 98 | +285 |
| 2021 | 388 | 102 | +286 |
| 2020 | 373 | 105 | +268 |
| 2019 | 395 | 106 | +289 |
| 2018 | 377 | 109 | +268 |
| 2017 | 382 | 108 | +274 |
| 2016 | 398 | 106 | +292 |
| 2015 | 387 | 111 | +276 |
| 2014 | 382 | 95 | +287 |
| 2013 | 367 | 95 | +272 |
| 2012 | 359 | 89 | +270 |
| 2011 | 369 | 90 | +279 |
| 2010 | 381 | 89 | +292 |
| 2009 | 380 | 78 | +302 |
| 2008 | 374 | 72 | +302 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2025 – Audi eller Subaru?
Audi hadde flest med 370 biler i Ørsta i 2025, mot 91 for Subaru. Differansen er 279 biler.
Hva er markedsandelen til Audi og Subaru i Ørsta i 2025?
Audi hadde en andel på 5,3 % og Subaru hadde 1,3 % av bilparken i Ørsta i 2025.
Hva er differansen mellom Audi og Subaru i Ørsta i 2025?
Differansen er 279 biler. Audi hadde 370 og Subaru hadde 91 biler i Ørsta i 2025.