Hopp til innhold
Carby

Audi vs Subaru i Ørsta 2008

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Audi

374

biler i Ørsta 2008

7,4 % andel

Audi i Ørsta →

Subaru

72

biler i Ørsta 2008

1,4 % andel

Subaru i Ørsta →

Differanse i 2008

302 biler

Audi hadde flest

← 2007 2008 2009 →

Historisk utvikling – Audi og Subaru i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Audi Subaru Differanse
2025 370 91 +279
2024 367 96 +271
2023 370 96 +274
2022 383 98 +285
2021 388 102 +286
2020 373 105 +268
2019 395 106 +289
2018 377 109 +268
2017 382 108 +274
2016 398 106 +292
2015 387 111 +276
2014 382 95 +287
2013 367 95 +272
2012 359 89 +270
2011 369 90 +279
2010 381 89 +292
2009 380 78 +302
2008 374 72 +302

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2008 – Audi eller Subaru?

Audi hadde flest med 374 biler i Ørsta i 2008, mot 72 for Subaru. Differansen er 302 biler.

Hva er markedsandelen til Audi og Subaru i Ørsta i 2008?

Audi hadde en andel på 7,4 % og Subaru hadde 1,4 % av bilparken i Ørsta i 2008.

Hva er differansen mellom Audi og Subaru i Ørsta i 2008?

Differansen er 302 biler. Audi hadde 374 og Subaru hadde 72 biler i Ørsta i 2008.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.