Hopp til innhold
Carby

Audi vs Pontiac i Ørsta 2022

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Audi

383

biler i Ørsta 2022

5,6 % andel

Audi i Ørsta →
PO

Pontiac

14

biler i Ørsta 2022

0,2 % andel

Pontiac i Ørsta →

Differanse i 2022

369 biler

Audi hadde flest

Historisk utvikling – Audi og Pontiac i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Audi Pontiac Differanse
2025 370 17 +353
2024 367 17 +350
2023 370 16 +354
2022 383 14 +369
2021 388 15 +373
2020 373 15 +358
2019 395 15 +380
2018 377 14 +363
2017 382 15 +367
2016 398 17 +381
2015 387 16 +371
2014 382 16 +366
2013 367 14 +353
2012 359 11 +348
2011 369 11 +358
2010 381 16 +365
2009 380 16 +364
2008 374 17 +357

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2022 – Audi eller Pontiac?

Audi hadde flest med 383 biler i Ørsta i 2022, mot 14 for Pontiac. Differansen er 369 biler.

Hva er markedsandelen til Audi og Pontiac i Ørsta i 2022?

Audi hadde en andel på 5,6 % og Pontiac hadde 0,2 % av bilparken i Ørsta i 2022.

Hva er differansen mellom Audi og Pontiac i Ørsta i 2022?

Differansen er 369 biler. Audi hadde 383 og Pontiac hadde 14 biler i Ørsta i 2022.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.