Audi vs Pontiac i Ørsta 2013
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2013
353 biler
Audi hadde flest
Historisk utvikling – Audi og Pontiac i Ørsta
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Audi | Pontiac | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 370 | 17 | +353 |
| 2024 | 367 | 17 | +350 |
| 2023 | 370 | 16 | +354 |
| 2022 | 383 | 14 | +369 |
| 2021 | 388 | 15 | +373 |
| 2020 | 373 | 15 | +358 |
| 2019 | 395 | 15 | +380 |
| 2018 | 377 | 14 | +363 |
| 2017 | 382 | 15 | +367 |
| 2016 | 398 | 17 | +381 |
| 2015 | 387 | 16 | +371 |
| 2014 | 382 | 16 | +366 |
| 2013 | 367 | 14 | +353 |
| 2012 | 359 | 11 | +348 |
| 2011 | 369 | 11 | +358 |
| 2010 | 381 | 16 | +365 |
| 2009 | 380 | 16 | +364 |
| 2008 | 374 | 17 | +357 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2013 – Audi eller Pontiac?
Audi hadde flest med 367 biler i Ørsta i 2013, mot 14 for Pontiac. Differansen er 353 biler.
Hva er markedsandelen til Audi og Pontiac i Ørsta i 2013?
Audi hadde en andel på 6,4 % og Pontiac hadde 0,2 % av bilparken i Ørsta i 2013.
Hva er differansen mellom Audi og Pontiac i Ørsta i 2013?
Differansen er 353 biler. Audi hadde 367 og Pontiac hadde 14 biler i Ørsta i 2013.