Audi vs Saab i Meløy 2021
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2021
121 biler
Audi hadde flest
Historisk utvikling – Audi og Saab i Meløy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Audi | Saab | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 143 | 22 | +121 |
| 2024 | 145 | 24 | +121 |
| 2023 | 145 | 28 | +117 |
| 2022 | 148 | 29 | +119 |
| 2021 | 156 | 35 | +121 |
| 2020 | 169 | 41 | +128 |
| 2019 | 155 | 41 | +114 |
| 2018 | 167 | 44 | +123 |
| 2017 | 163 | 44 | +119 |
| 2016 | 168 | 45 | +123 |
| 2015 | 163 | 52 | +111 |
| 2014 | 166 | 53 | +113 |
| 2013 | 172 | 58 | +114 |
| 2012 | 175 | 65 | +110 |
| 2011 | 186 | 67 | +119 |
| 2010 | 181 | 64 | +117 |
| 2009 | 161 | 62 | +99 |
| 2008 | 148 | 60 | +88 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Meløy i 2021 – Audi eller Saab?
Audi hadde flest med 156 biler i Meløy i 2021, mot 35 for Saab. Differansen er 121 biler.
Hva er markedsandelen til Audi og Saab i Meløy i 2021?
Audi hadde en andel på 4,4 % og Saab hadde 1,0 % av bilparken i Meløy i 2021.
Hva er differansen mellom Audi og Saab i Meløy i 2021?
Differansen er 121 biler. Audi hadde 156 og Saab hadde 35 biler i Meløy i 2021.