Hopp til innhold
Carby

Audi vs Saab i Meløy 2019

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Audi

155

biler i Meløy 2019

4,5 % andel

Audi i Meløy →
SA

Saab

41

biler i Meløy 2019

1,2 % andel

Saab i Meløy →

Differanse i 2019

114 biler

Audi hadde flest

Historisk utvikling – Audi og Saab i Meløy

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Audi Saab Differanse
2025 143 22 +121
2024 145 24 +121
2023 145 28 +117
2022 148 29 +119
2021 156 35 +121
2020 169 41 +128
2019 155 41 +114
2018 167 44 +123
2017 163 44 +119
2016 168 45 +123
2015 163 52 +111
2014 166 53 +113
2013 172 58 +114
2012 175 65 +110
2011 186 67 +119
2010 181 64 +117
2009 161 62 +99
2008 148 60 +88

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Meløy i 2019 – Audi eller Saab?

Audi hadde flest med 155 biler i Meløy i 2019, mot 41 for Saab. Differansen er 114 biler.

Hva er markedsandelen til Audi og Saab i Meløy i 2019?

Audi hadde en andel på 4,5 % og Saab hadde 1,2 % av bilparken i Meløy i 2019.

Hva er differansen mellom Audi og Saab i Meløy i 2019?

Differansen er 114 biler. Audi hadde 155 og Saab hadde 41 biler i Meløy i 2019.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.