Dethleffs vs Subaru i Vefsn 2016
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2016
151 biler
Subaru hadde flest
Historisk utvikling – Dethleffs og Subaru i Vefsn
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Dethleffs | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 107 | −102 |
| 2024 | 5 | 116 | −111 |
| 2023 | 7 | 125 | −118 |
| 2022 | 7 | 137 | −130 |
| 2021 | 9 | 146 | −137 |
| 2020 | 9 | 152 | −143 |
| 2019 | 7 | 155 | −148 |
| 2018 | 7 | 153 | −146 |
| 2017 | 10 | 159 | −149 |
| 2016 | 11 | 162 | −151 |
| 2015 | 8 | 155 | −147 |
| 2014 | 6 | 154 | −148 |
| 2013 | 6 | 159 | −153 |
| 2012 | 6 | 158 | −152 |
| 2011 | – | 152 | – |
| 2010 | – | 141 | – |
| 2009 | – | 133 | – |
| 2008 | – | 128 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Vefsn i 2016 – Dethleffs eller Subaru?
Subaru hadde flest med 162 biler i Vefsn i 2016, mot 11 for Dethleffs. Differansen er 151 biler.
Hva er markedsandelen til Dethleffs og Subaru i Vefsn i 2016?
Dethleffs hadde en andel på 0,1 % og Subaru hadde 2,2 % av bilparken i Vefsn i 2016.
Hva er differansen mellom Dethleffs og Subaru i Vefsn i 2016?
Differansen er 151 biler. Dethleffs hadde 11 og Subaru hadde 162 biler i Vefsn i 2016.