Dethleffs vs Mazda i Vågan 2024
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2024
141 biler
Mazda hadde flest
Historisk utvikling – Dethleffs og Mazda i Vågan
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Dethleffs | Mazda | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 | 163 | −149 |
| 2024 | 17 | 158 | −141 |
| 2023 | 13 | 161 | −148 |
| 2022 | 13 | 157 | −144 |
| 2021 | 12 | 166 | −154 |
| 2020 | 21 | 159 | −138 |
| 2019 | 22 | 164 | −142 |
| 2018 | 22 | 160 | −138 |
| 2017 | 19 | 167 | −148 |
| 2016 | 14 | 174 | −160 |
| 2015 | 15 | 150 | −135 |
| 2014 | 11 | 140 | −129 |
| 2013 | 12 | 139 | −127 |
| 2012 | 9 | 142 | −133 |
| 2011 | 6 | 139 | −133 |
| 2010 | – | 129 | – |
| 2009 | – | 135 | – |
| 2008 | – | 148 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Vågan i 2024 – Dethleffs eller Mazda?
Mazda hadde flest med 158 biler i Vågan i 2024, mot 17 for Dethleffs. Differansen er 141 biler.
Hva er markedsandelen til Dethleffs og Mazda i Vågan i 2024?
Dethleffs hadde en andel på 0,3 % og Mazda hadde 3,2 % av bilparken i Vågan i 2024.
Hva er differansen mellom Dethleffs og Mazda i Vågan i 2024?
Differansen er 141 biler. Dethleffs hadde 17 og Mazda hadde 158 biler i Vågan i 2024.