Jeep vs Peugeot i Tysvær 2014
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2014
206 biler
Peugeot hadde flest
Historisk utvikling – Jeep og Peugeot i Tysvær
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Jeep | Peugeot | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 | 191 | −178 |
| 2024 | 9 | 177 | −168 |
| 2023 | 9 | 184 | −175 |
| 2022 | 10 | 200 | −190 |
| 2021 | 12 | 201 | −189 |
| 2020 | 13 | 217 | −204 |
| 2019 | 14 | 213 | −199 |
| 2018 | 13 | 207 | −194 |
| 2017 | 13 | 225 | −212 |
| 2016 | 11 | 223 | −212 |
| 2015 | 12 | 216 | −204 |
| 2014 | 13 | 219 | −206 |
| 2013 | 13 | 217 | −204 |
| 2012 | 11 | 207 | −196 |
| 2011 | 11 | 200 | −189 |
| 2010 | 16 | 195 | −179 |
| 2009 | 16 | 174 | −158 |
| 2008 | 11 | 175 | −164 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Tysvær i 2014 – Jeep eller Peugeot?
Peugeot hadde flest med 219 biler i Tysvær i 2014, mot 13 for Jeep. Differansen er 206 biler.
Hva er markedsandelen til Jeep og Peugeot i Tysvær i 2014?
Jeep hadde en andel på 0,2 % og Peugeot hadde 4,0 % av bilparken i Tysvær i 2014.
Hva er differansen mellom Jeep og Peugeot i Tysvær i 2014?
Differansen er 206 biler. Jeep hadde 13 og Peugeot hadde 219 biler i Tysvær i 2014.