Opel vs Toyota i Tingvoll 2016
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2016
104 biler
Toyota hadde flest
Historisk utvikling – Opel og Toyota i Tingvoll
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Opel | Toyota | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 | 166 | −122 |
| 2024 | 44 | 162 | −118 |
| 2023 | 40 | 165 | −125 |
| 2022 | 42 | 185 | −143 |
| 2021 | 41 | 191 | −150 |
| 2020 | 52 | 191 | −139 |
| 2019 | 58 | 183 | −125 |
| 2018 | 58 | 187 | −129 |
| 2017 | 63 | 185 | −122 |
| 2016 | 69 | 173 | −104 |
| 2015 | 73 | 170 | −97 |
| 2014 | 72 | 171 | −99 |
| 2013 | 84 | 160 | −76 |
| 2012 | 79 | 151 | −72 |
| 2011 | 92 | 139 | −47 |
| 2010 | 100 | 136 | −36 |
| 2009 | 112 | 136 | −24 |
| 2008 | 122 | 143 | −21 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Tingvoll i 2016 – Opel eller Toyota?
Toyota hadde flest med 173 biler i Tingvoll i 2016, mot 69 for Opel. Differansen er 104 biler.
Hva er markedsandelen til Opel og Toyota i Tingvoll i 2016?
Opel hadde en andel på 4,1 % og Toyota hadde 10,2 % av bilparken i Tingvoll i 2016.
Hva er differansen mellom Opel og Toyota i Tingvoll i 2016?
Differansen er 104 biler. Opel hadde 69 og Toyota hadde 173 biler i Tingvoll i 2016.