Chevrolet vs Mitsubishi i Sykkylven 2022
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2022
145 biler
Mitsubishi hadde flest
Historisk utvikling – Chevrolet og Mitsubishi i Sykkylven
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Chevrolet | Mitsubishi | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 38 | 161 | −123 |
| 2024 | 38 | 171 | −133 |
| 2023 | 37 | 167 | −130 |
| 2022 | 34 | 179 | −145 |
| 2021 | 38 | 167 | −129 |
| 2020 | 33 | 159 | −126 |
| 2019 | 34 | 163 | −129 |
| 2018 | 41 | 154 | −113 |
| 2017 | 40 | 169 | −129 |
| 2016 | 40 | 165 | −125 |
| 2015 | 37 | 169 | −132 |
| 2014 | 33 | 170 | −137 |
| 2013 | 31 | 169 | −138 |
| 2012 | 35 | 167 | −132 |
| 2011 | 32 | 159 | −127 |
| 2010 | 30 | 150 | −120 |
| 2009 | 28 | 147 | −119 |
| 2008 | 27 | 154 | −127 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sykkylven i 2022 – Chevrolet eller Mitsubishi?
Mitsubishi hadde flest med 179 biler i Sykkylven i 2022, mot 34 for Chevrolet. Differansen er 145 biler.
Hva er markedsandelen til Chevrolet og Mitsubishi i Sykkylven i 2022?
Chevrolet hadde en andel på 0,8 % og Mitsubishi hadde 4,2 % av bilparken i Sykkylven i 2022.
Hva er differansen mellom Chevrolet og Mitsubishi i Sykkylven i 2022?
Differansen er 145 biler. Chevrolet hadde 34 og Mitsubishi hadde 179 biler i Sykkylven i 2022.