Saab vs Suzuki i Sunndal 2018
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2018
184 biler
Suzuki hadde flest
Historisk utvikling – Saab og Suzuki i Sunndal
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Saab | Suzuki | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 | 212 | −195 |
| 2024 | 27 | 215 | −188 |
| 2023 | 26 | 213 | −187 |
| 2022 | 26 | 218 | −192 |
| 2021 | 33 | 238 | −205 |
| 2020 | 40 | 231 | −191 |
| 2019 | 41 | 233 | −192 |
| 2018 | 49 | 233 | −184 |
| 2017 | 64 | 226 | −162 |
| 2016 | 65 | 220 | −155 |
| 2015 | 71 | 218 | −147 |
| 2014 | 77 | 205 | −128 |
| 2013 | 83 | 206 | −123 |
| 2012 | 88 | 191 | −103 |
| 2011 | 88 | 166 | −78 |
| 2010 | 96 | 155 | −59 |
| 2009 | 98 | 138 | −40 |
| 2008 | 103 | 123 | −20 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sunndal i 2018 – Saab eller Suzuki?
Suzuki hadde flest med 233 biler i Sunndal i 2018, mot 49 for Saab. Differansen er 184 biler.
Hva er markedsandelen til Saab og Suzuki i Sunndal i 2018?
Saab hadde en andel på 1,2 % og Suzuki hadde 5,6 % av bilparken i Sunndal i 2018.
Hva er differansen mellom Saab og Suzuki i Sunndal i 2018?
Differansen er 184 biler. Saab hadde 49 og Suzuki hadde 233 biler i Sunndal i 2018.