Subaru vs Suzuki i Sauda 2019
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2019
41 biler
Subaru hadde flest
Historisk utvikling – Subaru og Suzuki i Sauda
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Subaru | Suzuki | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 106 | 122 | −16 |
| 2024 | 116 | 120 | −4 |
| 2023 | 123 | 123 | 0 |
| 2022 | 138 | 121 | +17 |
| 2021 | 149 | 126 | +23 |
| 2020 | 154 | 126 | +28 |
| 2019 | 168 | 127 | +41 |
| 2018 | 182 | 127 | +55 |
| 2017 | 191 | 122 | +69 |
| 2016 | 206 | 120 | +86 |
| 2015 | 216 | 114 | +102 |
| 2014 | 225 | 124 | +101 |
| 2013 | 237 | 120 | +117 |
| 2012 | 243 | 123 | +120 |
| 2011 | 263 | 117 | +146 |
| 2010 | 277 | 102 | +175 |
| 2009 | 291 | 101 | +190 |
| 2008 | 288 | 104 | +184 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sauda i 2019 – Subaru eller Suzuki?
Subaru hadde flest med 168 biler i Sauda i 2019, mot 127 for Suzuki. Differansen er 41 biler.
Hva er markedsandelen til Subaru og Suzuki i Sauda i 2019?
Subaru hadde en andel på 7,5 % og Suzuki hadde 5,6 % av bilparken i Sauda i 2019.
Hva er differansen mellom Subaru og Suzuki i Sauda i 2019?
Differansen er 41 biler. Subaru hadde 168 og Suzuki hadde 127 biler i Sauda i 2019.