Hopp til innhold
Carby

Renault vs Suzuki i Sauda 2024

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Renault

10

biler i Sauda 2024

0,5 % andel

Renault i Sauda →

Suzuki

120

biler i Sauda 2024

5,4 % andel

Suzuki i Sauda →

Differanse i 2024

110 biler

Suzuki hadde flest

Historisk utvikling – Renault og Suzuki i Sauda

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Renault Suzuki Differanse
2025 12 122 −110
2024 10 120 −110
2023 10 123 −113
2022 10 121 −111
2021 12 126 −114
2020 12 126 −114
2019 12 127 −115
2018 12 127 −115
2017 15 122 −107
2016 17 120 −103
2015 19 114 −95
2014 24 124 −100
2013 24 120 −96
2012 23 123 −100
2011 25 117 −92
2010 27 102 −75
2009 24 101 −77
2008 22 104 −82

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Sauda i 2024 – Renault eller Suzuki?

Suzuki hadde flest med 120 biler i Sauda i 2024, mot 10 for Renault. Differansen er 110 biler.

Hva er markedsandelen til Renault og Suzuki i Sauda i 2024?

Renault hadde en andel på 0,5 % og Suzuki hadde 5,4 % av bilparken i Sauda i 2024.

Hva er differansen mellom Renault og Suzuki i Sauda i 2024?

Differansen er 110 biler. Renault hadde 10 og Suzuki hadde 120 biler i Sauda i 2024.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.