Bmw vs Saab i Sauda 2023
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2023
153 biler
Bmw hadde flest
Historisk utvikling – Bmw og Saab i Sauda
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Bmw | Saab | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 170 | 7 | +163 |
| 2024 | 156 | 8 | +148 |
| 2023 | 164 | 11 | +153 |
| 2022 | 168 | 13 | +155 |
| 2021 | 162 | 14 | +148 |
| 2020 | 166 | 16 | +150 |
| 2019 | 176 | 20 | +156 |
| 2018 | 168 | 18 | +150 |
| 2017 | 165 | 21 | +144 |
| 2016 | 161 | 21 | +140 |
| 2015 | 161 | 22 | +139 |
| 2014 | 163 | 23 | +140 |
| 2013 | 146 | 24 | +122 |
| 2012 | 135 | 26 | +109 |
| 2011 | 126 | 26 | +100 |
| 2010 | 114 | 27 | +87 |
| 2009 | 107 | 22 | +85 |
| 2008 | 99 | 24 | +75 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sauda i 2023 – Bmw eller Saab?
Bmw hadde flest med 164 biler i Sauda i 2023, mot 11 for Saab. Differansen er 153 biler.
Hva er markedsandelen til Bmw og Saab i Sauda i 2023?
Bmw hadde en andel på 7,4 % og Saab hadde 0,5 % av bilparken i Sauda i 2023.
Hva er differansen mellom Bmw og Saab i Sauda i 2023?
Differansen er 153 biler. Bmw hadde 164 og Saab hadde 11 biler i Sauda i 2023.