Bmw vs Renault i Sauda 2019
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2019
164 biler
Bmw hadde flest
Historisk utvikling – Bmw og Renault i Sauda
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Bmw | Renault | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 170 | 12 | +158 |
| 2024 | 156 | 10 | +146 |
| 2023 | 164 | 10 | +154 |
| 2022 | 168 | 10 | +158 |
| 2021 | 162 | 12 | +150 |
| 2020 | 166 | 12 | +154 |
| 2019 | 176 | 12 | +164 |
| 2018 | 168 | 12 | +156 |
| 2017 | 165 | 15 | +150 |
| 2016 | 161 | 17 | +144 |
| 2015 | 161 | 19 | +142 |
| 2014 | 163 | 24 | +139 |
| 2013 | 146 | 24 | +122 |
| 2012 | 135 | 23 | +112 |
| 2011 | 126 | 25 | +101 |
| 2010 | 114 | 27 | +87 |
| 2009 | 107 | 24 | +83 |
| 2008 | 99 | 22 | +77 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Sauda i 2019 – Bmw eller Renault?
Bmw hadde flest med 176 biler i Sauda i 2019, mot 12 for Renault. Differansen er 164 biler.
Hva er markedsandelen til Bmw og Renault i Sauda i 2019?
Bmw hadde en andel på 7,8 % og Renault hadde 0,5 % av bilparken i Sauda i 2019.
Hva er differansen mellom Bmw og Renault i Sauda i 2019?
Differansen er 164 biler. Bmw hadde 176 og Renault hadde 12 biler i Sauda i 2019.