Mini vs Toyota i Randaberg 2011
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2011
514 biler
Toyota hadde flest
Historisk utvikling – Mini og Toyota i Randaberg
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Mini | Toyota | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 | 712 | −664 |
| 2024 | 38 | 661 | −623 |
| 2023 | 40 | 625 | −585 |
| 2022 | 41 | 611 | −570 |
| 2021 | 34 | 608 | −574 |
| 2020 | 34 | 600 | −566 |
| 2019 | 32 | 582 | −550 |
| 2018 | 34 | 582 | −548 |
| 2017 | 37 | 602 | −565 |
| 2016 | 33 | 608 | −575 |
| 2015 | 33 | 600 | −567 |
| 2014 | 35 | 602 | −567 |
| 2013 | 24 | 574 | −550 |
| 2012 | 24 | 560 | −536 |
| 2011 | 18 | 532 | −514 |
| 2010 | 12 | 506 | −494 |
| 2009 | 9 | 485 | −476 |
| 2008 | 8 | 493 | −485 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Randaberg i 2011 – Mini eller Toyota?
Toyota hadde flest med 532 biler i Randaberg i 2011, mot 18 for Mini. Differansen er 514 biler.
Hva er markedsandelen til Mini og Toyota i Randaberg i 2011?
Mini hadde en andel på 0,4 % og Toyota hadde 11,5 % av bilparken i Randaberg i 2011.
Hva er differansen mellom Mini og Toyota i Randaberg i 2011?
Differansen er 514 biler. Mini hadde 18 og Toyota hadde 532 biler i Randaberg i 2011.