Mg vs Studebaker i Østfold 2019
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2019
127 biler
Mg hadde flest
Historisk utvikling – Mg og Studebaker i Østfold
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Mg | Studebaker | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 983 | 16 | +1 967 |
| 2024 | 1 475 | 16 | +1 459 |
| 2019 | 142 | 15 | +127 |
| 2018 | 145 | 16 | +129 |
| 2017 | 154 | 15 | +139 |
| 2016 | 154 | 11 | +143 |
| 2015 | 151 | 11 | +140 |
| 2014 | 151 | 11 | +140 |
| 2013 | 143 | 10 | +133 |
| 2012 | 146 | 9 | +137 |
| 2011 | 139 | 9 | +130 |
| 2010 | 137 | 7 | +130 |
| 2009 | 127 | 7 | +120 |
| 2008 | 117 | 7 | +110 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Østfold i 2019 – Mg eller Studebaker?
Mg hadde flest med 142 biler i Østfold i 2019, mot 15 for Studebaker. Differansen er 127 biler.
Hva er markedsandelen til Mg og Studebaker i Østfold i 2019?
Mg hadde en andel på 0,1 % og Studebaker hadde 0,0 % av bilparken i Østfold i 2019.
Hva er differansen mellom Mg og Studebaker i Østfold i 2019?
Differansen er 127 biler. Mg hadde 142 og Studebaker hadde 15 biler i Østfold i 2019.