Hopp til innhold
Carby

Mazda vs Mg i Ørsta 2021

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Mazda

112

biler i Ørsta 2021

1,7 % andel

Mazda i Ørsta →

Mg

6

biler i Ørsta 2021

0,1 % andel

Mg i Ørsta →

Differanse i 2021

106 biler

Mazda hadde flest

Historisk utvikling – Mazda og Mg i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Mazda Mg Differanse
2025 122 21 +101
2024 108 17 +91
2023 106 9 +97
2022 109 5 +104
2021 112 6 +106
2020 114
2019 119
2018 114
2017 121
2016 121
2015 113 5 +108
2014 100 5 +95
2013 104 5 +99
2012 101 5 +96
2011 116 5 +111
2010 111
2009 103
2008 119

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2021 – Mazda eller Mg?

Mazda hadde flest med 112 biler i Ørsta i 2021, mot 6 for Mg. Differansen er 106 biler.

Hva er markedsandelen til Mazda og Mg i Ørsta i 2021?

Mazda hadde en andel på 1,7 % og Mg hadde 0,1 % av bilparken i Ørsta i 2021.

Hva er differansen mellom Mazda og Mg i Ørsta i 2021?

Differansen er 106 biler. Mazda hadde 112 og Mg hadde 6 biler i Ørsta i 2021.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.