Hopp til innhold
Carby

Audi vs Renault i Ørsta 2022

Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832

Audi

383

biler i Ørsta 2022

5,6 % andel

Audi i Ørsta →

Renault

20

biler i Ørsta 2022

0,3 % andel

Renault i Ørsta →

Differanse i 2022

363 biler

Audi hadde flest

Historisk utvikling – Audi og Renault i Ørsta

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

År-for-år sammenligning

År Audi Renault Differanse
2025 370 15 +355
2024 367 16 +351
2023 370 16 +354
2022 383 20 +363
2021 388 13 +375
2020 373 15 +358
2019 395 18 +377
2018 377 26 +351
2017 382 25 +357
2016 398 25 +373
2015 387 24 +363
2014 382 32 +350
2013 367 41 +326
2012 359 38 +321
2011 369 43 +326
2010 381 47 +334
2009 380 46 +334
2008 374 46 +328

Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler

Vanlige spørsmål

Hvilke hadde flest biler i Ørsta i 2022 – Audi eller Renault?

Audi hadde flest med 383 biler i Ørsta i 2022, mot 20 for Renault. Differansen er 363 biler.

Hva er markedsandelen til Audi og Renault i Ørsta i 2022?

Audi hadde en andel på 5,6 % og Renault hadde 0,3 % av bilparken i Ørsta i 2022.

Hva er differansen mellom Audi og Renault i Ørsta i 2022?

Differansen er 363 biler. Audi hadde 383 og Renault hadde 20 biler i Ørsta i 2022.

Carby er en uavhengig tjeneste og er ikke tilknyttet, sponset av eller godkjent av bilprodusentene som omtales på siden. Logoer, varemerker og merkevarer tilhører sine respektive eiere.