Ford vs Renault i Øksnes 2024
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2024
170 biler
Ford hadde flest
Historisk utvikling – Ford og Renault i Øksnes
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Ford | Renault | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 175 | 8 | +167 |
| 2024 | 177 | 7 | +170 |
| 2023 | 176 | 7 | +169 |
| 2022 | 186 | 10 | +176 |
| 2021 | 188 | 13 | +175 |
| 2020 | 186 | 14 | +172 |
| 2019 | 191 | 19 | +172 |
| 2018 | 180 | 20 | +160 |
| 2017 | 173 | 20 | +153 |
| 2016 | 184 | 23 | +161 |
| 2015 | 171 | 28 | +143 |
| 2014 | 168 | 29 | +139 |
| 2013 | 180 | 41 | +139 |
| 2012 | 174 | 38 | +136 |
| 2011 | 176 | 45 | +131 |
| 2010 | 166 | 49 | +117 |
| 2009 | 162 | 50 | +112 |
| 2008 | 165 | 48 | +117 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Øksnes i 2024 – Ford eller Renault?
Ford hadde flest med 177 biler i Øksnes i 2024, mot 7 for Renault. Differansen er 170 biler.
Hva er markedsandelen til Ford og Renault i Øksnes i 2024?
Ford hadde en andel på 7,0 % og Renault hadde 0,3 % av bilparken i Øksnes i 2024.
Hva er differansen mellom Ford og Renault i Øksnes i 2024?
Differansen er 170 biler. Ford hadde 177 og Renault hadde 7 biler i Øksnes i 2024.