Bmw vs Ford i Meløy 2022
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2022
138 biler
Ford hadde flest
Historisk utvikling – Bmw og Ford i Meløy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Bmw | Ford | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 132 | 301 | −169 |
| 2024 | 143 | 287 | −144 |
| 2023 | 143 | 281 | −138 |
| 2022 | 150 | 288 | −138 |
| 2021 | 164 | 303 | −139 |
| 2020 | 156 | 301 | −145 |
| 2019 | 162 | 301 | −139 |
| 2018 | 151 | 288 | −137 |
| 2017 | 144 | 292 | −148 |
| 2016 | 133 | 289 | −156 |
| 2015 | 119 | 275 | −156 |
| 2014 | 108 | 256 | −148 |
| 2013 | 89 | 251 | −162 |
| 2012 | 85 | 255 | −170 |
| 2011 | 80 | 246 | −166 |
| 2010 | 80 | 249 | −169 |
| 2009 | 73 | 248 | −175 |
| 2008 | 64 | 244 | −180 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Meløy i 2022 – Bmw eller Ford?
Ford hadde flest med 288 biler i Meløy i 2022, mot 150 for Bmw. Differansen er 138 biler.
Hva er markedsandelen til Bmw og Ford i Meløy i 2022?
Bmw hadde en andel på 4,3 % og Ford hadde 8,3 % av bilparken i Meløy i 2022.
Hva er differansen mellom Bmw og Ford i Meløy i 2022?
Differansen er 138 biler. Bmw hadde 150 og Ford hadde 288 biler i Meløy i 2022.