Subaru vs Toyota i Lødingen 2020
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2020
168 biler
Toyota hadde flest
Historisk utvikling – Subaru og Toyota i Lødingen
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Subaru | Toyota | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 | 190 | −178 |
| 2024 | 14 | 183 | −169 |
| 2023 | 19 | 189 | −170 |
| 2022 | 27 | 185 | −158 |
| 2021 | 27 | 191 | −164 |
| 2020 | 25 | 193 | −168 |
| 2019 | 20 | 210 | −190 |
| 2018 | 21 | 198 | −177 |
| 2017 | 21 | 206 | −185 |
| 2016 | 26 | 205 | −179 |
| 2015 | 27 | 202 | −175 |
| 2014 | 29 | 199 | −170 |
| 2013 | 26 | 209 | −183 |
| 2012 | 28 | 202 | −174 |
| 2011 | 27 | 202 | −175 |
| 2010 | 29 | 197 | −168 |
| 2009 | 26 | 205 | −179 |
| 2008 | 29 | 203 | −174 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Lødingen i 2020 – Subaru eller Toyota?
Toyota hadde flest med 193 biler i Lødingen i 2020, mot 25 for Subaru. Differansen er 168 biler.
Hva er markedsandelen til Subaru og Toyota i Lødingen i 2020?
Subaru hadde en andel på 2,5 % og Toyota hadde 19,1 % av bilparken i Lødingen i 2020.
Hva er differansen mellom Subaru og Toyota i Lødingen i 2020?
Differansen er 168 biler. Subaru hadde 25 og Toyota hadde 193 biler i Lødingen i 2020.