Renault vs Toyota i Lødingen 2023
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2023
184 biler
Toyota hadde flest
Historisk utvikling – Renault og Toyota i Lødingen
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Renault | Toyota | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 190 | – |
| 2024 | – | 183 | – |
| 2023 | 5 | 189 | −184 |
| 2022 | 8 | 185 | −177 |
| 2021 | 10 | 191 | −181 |
| 2020 | 13 | 193 | −180 |
| 2019 | 15 | 210 | −195 |
| 2018 | 16 | 198 | −182 |
| 2017 | 16 | 206 | −190 |
| 2016 | 19 | 205 | −186 |
| 2015 | 21 | 202 | −181 |
| 2014 | 16 | 199 | −183 |
| 2013 | 18 | 209 | −191 |
| 2012 | 20 | 202 | −182 |
| 2011 | 20 | 202 | −182 |
| 2010 | 25 | 197 | −172 |
| 2009 | 25 | 205 | −180 |
| 2008 | 25 | 203 | −178 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Lødingen i 2023 – Renault eller Toyota?
Toyota hadde flest med 189 biler i Lødingen i 2023, mot 5 for Renault. Differansen er 184 biler.
Hva er markedsandelen til Renault og Toyota i Lødingen i 2023?
Renault hadde en andel på 0,5 % og Toyota hadde 18,4 % av bilparken i Lødingen i 2023.
Hva er differansen mellom Renault og Toyota i Lødingen i 2023?
Differansen er 184 biler. Renault hadde 5 og Toyota hadde 189 biler i Lødingen i 2023.