Kia vs Volkswagen i Lødingen 2022
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2022
97 biler
Volkswagen hadde flest
Historisk utvikling – Kia og Volkswagen i Lødingen
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Kia | Volkswagen | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 | 113 | −94 |
| 2024 | 18 | 125 | −107 |
| 2023 | 23 | 127 | −104 |
| 2022 | 21 | 118 | −97 |
| 2021 | 19 | 117 | −98 |
| 2020 | 20 | 121 | −101 |
| 2019 | 17 | 123 | −106 |
| 2018 | 18 | 130 | −112 |
| 2017 | 14 | 121 | −107 |
| 2016 | 13 | 125 | −112 |
| 2015 | 14 | 120 | −106 |
| 2014 | 10 | 111 | −101 |
| 2013 | 8 | 111 | −103 |
| 2012 | 6 | 109 | −103 |
| 2011 | – | 102 | – |
| 2010 | – | 101 | – |
| 2009 | – | 99 | – |
| 2008 | – | 90 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Lødingen i 2022 – Kia eller Volkswagen?
Volkswagen hadde flest med 118 biler i Lødingen i 2022, mot 21 for Kia. Differansen er 97 biler.
Hva er markedsandelen til Kia og Volkswagen i Lødingen i 2022?
Kia hadde en andel på 2,1 % og Volkswagen hadde 11,8 % av bilparken i Lødingen i 2022.
Hva er differansen mellom Kia og Volkswagen i Lødingen i 2022?
Differansen er 97 biler. Kia hadde 21 og Volkswagen hadde 118 biler i Lødingen i 2022.