Subaru vs Triumph i Karmøy 2010
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2010
179 biler
Subaru hadde flest
Historisk utvikling – Subaru og Triumph i Karmøy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Subaru | Triumph | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 159 | 8 | +151 |
| 2024 | 174 | 6 | +168 |
| 2023 | 166 | 5 | +161 |
| 2022 | 185 | 5 | +180 |
| 2021 | 188 | 5 | +183 |
| 2020 | 195 | – | – |
| 2019 | 208 | 5 | +203 |
| 2018 | 206 | 5 | +201 |
| 2017 | 211 | 6 | +205 |
| 2016 | 220 | 7 | +213 |
| 2015 | 210 | 7 | +203 |
| 2014 | 211 | 6 | +205 |
| 2013 | 197 | 8 | +189 |
| 2012 | 188 | 6 | +182 |
| 2011 | 180 | 6 | +174 |
| 2010 | 185 | 6 | +179 |
| 2009 | 161 | 6 | +155 |
| 2008 | 149 | – | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Karmøy i 2010 – Subaru eller Triumph?
Subaru hadde flest med 185 biler i Karmøy i 2010, mot 6 for Triumph. Differansen er 179 biler.
Hva er markedsandelen til Subaru og Triumph i Karmøy i 2010?
Subaru hadde en andel på 1,0 % og Triumph hadde 0,0 % av bilparken i Karmøy i 2010.
Hva er differansen mellom Subaru og Triumph i Karmøy i 2010?
Differansen er 179 biler. Subaru hadde 185 og Triumph hadde 6 biler i Karmøy i 2010.