Saab vs Subaru i Karmøy 2009
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2009
102 biler
Saab hadde flest
Historisk utvikling – Saab og Subaru i Karmøy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Saab | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 54 | 159 | −105 |
| 2024 | 59 | 174 | −115 |
| 2023 | 73 | 166 | −93 |
| 2022 | 85 | 185 | −100 |
| 2021 | 94 | 188 | −94 |
| 2020 | 115 | 195 | −80 |
| 2019 | 149 | 208 | −59 |
| 2018 | 165 | 206 | −41 |
| 2017 | 188 | 211 | −23 |
| 2016 | 217 | 220 | −3 |
| 2015 | 242 | 210 | +32 |
| 2014 | 248 | 211 | +37 |
| 2013 | 278 | 197 | +81 |
| 2012 | 279 | 188 | +91 |
| 2011 | 278 | 180 | +98 |
| 2010 | 273 | 185 | +88 |
| 2009 | 263 | 161 | +102 |
| 2008 | 267 | 149 | +118 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Karmøy i 2009 – Saab eller Subaru?
Saab hadde flest med 263 biler i Karmøy i 2009, mot 161 for Subaru. Differansen er 102 biler.
Hva er markedsandelen til Saab og Subaru i Karmøy i 2009?
Saab hadde en andel på 1,4 % og Subaru hadde 0,9 % av bilparken i Karmøy i 2009.
Hva er differansen mellom Saab og Subaru i Karmøy i 2009?
Differansen er 102 biler. Saab hadde 263 og Subaru hadde 161 biler i Karmøy i 2009.