Mini vs Subaru i Karmøy 2009
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2009
119 biler
Subaru hadde flest
Historisk utvikling – Mini og Subaru i Karmøy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Mini | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 104 | 159 | −55 |
| 2024 | 83 | 174 | −91 |
| 2023 | 83 | 166 | −83 |
| 2022 | 83 | 185 | −102 |
| 2021 | 103 | 188 | −85 |
| 2020 | 104 | 195 | −91 |
| 2019 | 101 | 208 | −107 |
| 2018 | 105 | 206 | −101 |
| 2017 | 101 | 211 | −110 |
| 2016 | 81 | 220 | −139 |
| 2015 | 72 | 210 | −138 |
| 2014 | 72 | 211 | −139 |
| 2013 | 72 | 197 | −125 |
| 2012 | 62 | 188 | −126 |
| 2011 | 54 | 180 | −126 |
| 2010 | 48 | 185 | −137 |
| 2009 | 42 | 161 | −119 |
| 2008 | 35 | 149 | −114 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Karmøy i 2009 – Mini eller Subaru?
Subaru hadde flest med 161 biler i Karmøy i 2009, mot 42 for Mini. Differansen er 119 biler.
Hva er markedsandelen til Mini og Subaru i Karmøy i 2009?
Mini hadde en andel på 0,2 % og Subaru hadde 0,9 % av bilparken i Karmøy i 2009.
Hva er differansen mellom Mini og Subaru i Karmøy i 2009?
Differansen er 119 biler. Mini hadde 42 og Subaru hadde 161 biler i Karmøy i 2009.