Dethleffs vs Subaru i Karmøy 2012
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2012
170 biler
Subaru hadde flest
Historisk utvikling – Dethleffs og Subaru i Karmøy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Dethleffs | Subaru | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 | 159 | −135 |
| 2024 | 27 | 174 | −147 |
| 2023 | 31 | 166 | −135 |
| 2022 | 25 | 185 | −160 |
| 2021 | 28 | 188 | −160 |
| 2020 | 29 | 195 | −166 |
| 2019 | 32 | 208 | −176 |
| 2018 | 26 | 206 | −180 |
| 2017 | 25 | 211 | −186 |
| 2016 | 24 | 220 | −196 |
| 2015 | 24 | 210 | −186 |
| 2014 | 23 | 211 | −188 |
| 2013 | 20 | 197 | −177 |
| 2012 | 18 | 188 | −170 |
| 2011 | 16 | 180 | −164 |
| 2010 | 7 | 185 | −178 |
| 2009 | – | 161 | – |
| 2008 | – | 149 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Karmøy i 2012 – Dethleffs eller Subaru?
Subaru hadde flest med 188 biler i Karmøy i 2012, mot 18 for Dethleffs. Differansen er 170 biler.
Hva er markedsandelen til Dethleffs og Subaru i Karmøy i 2012?
Dethleffs hadde en andel på 0,1 % og Subaru hadde 0,9 % av bilparken i Karmøy i 2012.
Hva er differansen mellom Dethleffs og Subaru i Karmøy i 2012?
Differansen er 170 biler. Dethleffs hadde 18 og Subaru hadde 188 biler i Karmøy i 2012.