Mazda vs Rapido i Hadsel 2018
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2018
169 biler
Mazda hadde flest
Historisk utvikling – Mazda og Rapido i Hadsel
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Mazda | Rapido | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 159 | 7 | +152 |
| 2024 | 162 | 8 | +154 |
| 2023 | 165 | 8 | +157 |
| 2022 | 165 | 10 | +155 |
| 2021 | 168 | 10 | +158 |
| 2020 | 169 | 9 | +160 |
| 2019 | 182 | 12 | +170 |
| 2018 | 179 | 10 | +169 |
| 2017 | 174 | 6 | +168 |
| 2016 | 160 | 8 | +152 |
| 2015 | 144 | 7 | +137 |
| 2014 | 137 | 5 | +132 |
| 2013 | 133 | 5 | +128 |
| 2012 | 140 | – | – |
| 2011 | 153 | – | – |
| 2010 | 153 | – | – |
| 2009 | 154 | – | – |
| 2008 | 154 | – | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Hadsel i 2018 – Mazda eller Rapido?
Mazda hadde flest med 179 biler i Hadsel i 2018, mot 10 for Rapido. Differansen er 169 biler.
Hva er markedsandelen til Mazda og Rapido i Hadsel i 2018?
Mazda hadde en andel på 4,3 % og Rapido hadde 0,2 % av bilparken i Hadsel i 2018.
Hva er differansen mellom Mazda og Rapido i Hadsel i 2018?
Differansen er 169 biler. Mazda hadde 179 og Rapido hadde 10 biler i Hadsel i 2018.