Citroen vs Mazda i Hadsel 2017
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2017
144 biler
Mazda hadde flest
Historisk utvikling – Citroen og Mazda i Hadsel
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Citroen | Mazda | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 | 159 | −131 |
| 2024 | 26 | 162 | −136 |
| 2023 | 32 | 165 | −133 |
| 2022 | 33 | 165 | −132 |
| 2021 | 29 | 168 | −139 |
| 2020 | 29 | 169 | −140 |
| 2019 | 31 | 182 | −151 |
| 2018 | 33 | 179 | −146 |
| 2017 | 30 | 174 | −144 |
| 2016 | 33 | 160 | −127 |
| 2015 | 34 | 144 | −110 |
| 2014 | 34 | 137 | −103 |
| 2013 | 37 | 133 | −96 |
| 2012 | 34 | 140 | −106 |
| 2011 | 47 | 153 | −106 |
| 2010 | 41 | 153 | −112 |
| 2009 | 47 | 154 | −107 |
| 2008 | 47 | 154 | −107 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Hadsel i 2017 – Citroen eller Mazda?
Mazda hadde flest med 174 biler i Hadsel i 2017, mot 30 for Citroen. Differansen er 144 biler.
Hva er markedsandelen til Citroen og Mazda i Hadsel i 2017?
Citroen hadde en andel på 0,7 % og Mazda hadde 4,2 % av bilparken i Hadsel i 2017.
Hva er differansen mellom Citroen og Mazda i Hadsel i 2017?
Differansen er 144 biler. Citroen hadde 30 og Mazda hadde 174 biler i Hadsel i 2017.