Jaguar vs Mitsubishi i Giske 2021
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2021
108 biler
Mitsubishi hadde flest
Historisk utvikling – Jaguar og Mitsubishi i Giske
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Jaguar | Mitsubishi | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 | 116 | −103 |
| 2024 | 16 | 117 | −101 |
| 2023 | 16 | 128 | −112 |
| 2022 | 13 | 130 | −117 |
| 2021 | 14 | 122 | −108 |
| 2020 | 12 | 117 | −105 |
| 2019 | 7 | 118 | −111 |
| 2018 | 7 | 125 | −118 |
| 2017 | 6 | 130 | −124 |
| 2016 | 6 | 124 | −118 |
| 2015 | 5 | 126 | −121 |
| 2014 | 5 | 128 | −123 |
| 2013 | 5 | 135 | −130 |
| 2012 | 6 | 143 | −137 |
| 2011 | 8 | 145 | −137 |
| 2010 | 7 | 136 | −129 |
| 2009 | 7 | 132 | −125 |
| 2008 | 7 | 134 | −127 |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Giske i 2021 – Jaguar eller Mitsubishi?
Mitsubishi hadde flest med 122 biler i Giske i 2021, mot 14 for Jaguar. Differansen er 108 biler.
Hva er markedsandelen til Jaguar og Mitsubishi i Giske i 2021?
Jaguar hadde en andel på 0,3 % og Mitsubishi hadde 2,8 % av bilparken i Giske i 2021.
Hva er differansen mellom Jaguar og Mitsubishi i Giske i 2021?
Differansen er 108 biler. Jaguar hadde 14 og Mitsubishi hadde 122 biler i Giske i 2021.