Capron vs Mazda i Fauske 2024
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2024
101 biler
Mazda hadde flest
Historisk utvikling – Capron og Mazda i Fauske
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Capron | Mazda | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 | 105 | −96 |
| 2024 | 10 | 111 | −101 |
| 2023 | 10 | 121 | −111 |
| 2022 | 13 | 122 | −109 |
| 2021 | 17 | 122 | −105 |
| 2020 | 11 | 120 | −109 |
| 2019 | 12 | 117 | −105 |
| 2018 | 9 | 122 | −113 |
| 2017 | 9 | 121 | −112 |
| 2016 | 5 | 115 | −110 |
| 2015 | 5 | 122 | −117 |
| 2014 | 5 | 120 | −115 |
| 2013 | 5 | 122 | −117 |
| 2012 | – | 139 | – |
| 2011 | – | 148 | – |
| 2010 | – | 170 | – |
| 2009 | – | 166 | – |
| 2008 | – | 179 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Fauske i 2024 – Capron eller Mazda?
Mazda hadde flest med 111 biler i Fauske i 2024, mot 10 for Capron. Differansen er 101 biler.
Hva er markedsandelen til Capron og Mazda i Fauske i 2024?
Capron hadde en andel på 0,2 % og Mazda hadde 1,9 % av bilparken i Fauske i 2024.
Hva er differansen mellom Capron og Mazda i Fauske i 2024?
Differansen er 101 biler. Capron hadde 10 og Mazda hadde 111 biler i Fauske i 2024.