Capron vs Ford i Andøy 2018
Bilbestand og markedsandel · Kilde: SSB 07832
Differanse i 2018
118 biler
Ford hadde flest
Historisk utvikling – Capron og Ford i Andøy
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
År-for-år sammenligning
| År | Capron | Ford | Differanse |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 120 | −114 |
| 2024 | 8 | 130 | −122 |
| 2023 | 6 | 127 | −121 |
| 2022 | 7 | 130 | −123 |
| 2021 | 13 | 127 | −114 |
| 2020 | 14 | 133 | −119 |
| 2019 | 14 | 136 | −122 |
| 2018 | 18 | 136 | −118 |
| 2017 | 14 | 146 | −132 |
| 2016 | 12 | 133 | −121 |
| 2015 | 11 | 129 | −118 |
| 2014 | 9 | 128 | −119 |
| 2013 | – | 130 | – |
| 2012 | – | 142 | – |
| 2011 | – | 139 | – |
| 2010 | – | 133 | – |
| 2009 | – | 136 | – |
| 2008 | – | 133 | – |
Kilde: SSB tabell 07832 · Personbiler
Vanlige spørsmål
Hvilke hadde flest biler i Andøy i 2018 – Capron eller Ford?
Ford hadde flest med 136 biler i Andøy i 2018, mot 18 for Capron. Differansen er 118 biler.
Hva er markedsandelen til Capron og Ford i Andøy i 2018?
Capron hadde en andel på 0,7 % og Ford hadde 5,0 % av bilparken i Andøy i 2018.
Hva er differansen mellom Capron og Ford i Andøy i 2018?
Differansen er 118 biler. Capron hadde 18 og Ford hadde 136 biler i Andøy i 2018.